نشست کاری هیئت مدیره انجمن دفاتر پیشخوان خدمات دولت با رئیس اداره امور مشترکین همراه اول

 

هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات با رئیس اداره  امور مشترکین  شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست کاری که به دعوت همراه اول صورت پذیرفت، نمایندگان دفاتر استان به طرح دیدگاهها و نظرات و پیشنهاداتی برای رفع مسائل فراروی فعالیت این صنف پرداختند. در این دیدار، آقایان کبودوند، رئیس انجمن، برنا، دبیر انجمن،کرامت،عضو هیئت مدیره،لشکر بلوکی،یکی از مدیران فعال دفاتر پیشخوان استان  به طرح مشکلات دفاتر در خصوص اسکن مدارک و عدم تسویه حساب بموقع شرکتهای مخابرات استانی با دفاتر و راهکارهای کاهش لاوصولی شرکت ارتباطات سیار و تدابیر پیگیرانه برای جلوگیری از سوءاستفاده مشترکین بدحساب از امکان وصل بدهی بدون پرداخت صورتحساب و ممیزی صورتحسابهای جعلی و غیر معتبر و چگونگی مدیریت تقاضای وصل بدهی مشترکینی که پس از قطع تلفن همراه، صورتحساب خود را از طرق اینترنت و تلفنبانک پرداخت نموده اند ارائه شد. در این دیدار،جوادی رئیس اداره امور مشترکین همراه اول ضمن دریافت نقطه نظرات و تاکید بر هرگونه  حمایت و اعتماد همراه اول به دفاتر، همچنین در خصوص طرح های تشویقی فروش تلفن های همراه اعتباری و دائمی تائکید نموده است.

صورتجلسه این دیدار در ادامه مطلب مشاهده فرمائید.

 

تماس با ما

آدرس:استان گلستان - شهرستان گرگان - خیابان شهدا - بین لاله سوم و پنجم -مجتمع آپادانا - طبقه دوم| کدپستی:45737-49136 | تلفکس : 32252541-017