برگزاری اولین همایش هم اندیشی مدیران دفاتر پیشخوان دولت و ict روستایی غرب استان

اولین همایش هم اندیشی با حضور مدیران دفاتر پیشخوان دولت و ict روستایی غرب استان گلستان برگزار شد.

جهت مشاهده خبر ادامه مطلب را کلیک کنید.

 

 

به گزارش روابط  عمومی انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان گلستان ،مهندس عرب مدیریت ارتباطات سیار استان ضمن خیر مقدم گویی به مدیران دفاتر پیشخوان و ictروستایی در خصوص مشکلات دفاتر پیشخوان و همراه اول مطالبی را بیان نمودند.
درادامه این همایش مهندس  شهمرادی مدیر مخابرات منطقه گلستان با تاکید بر اینکه دفاتر پیشخوان دولت و ict های روستایی خانواده مخابرات هستند گفت : خدماتی که توسط این دفاتر به مردم ارائه میشود بسیار ارزنده میباشد.
اقای شهمرادی با اشاره به گلایه کارکنان دفاتر خدمات پیشخوان دولت و ict روستایی از درآمدکم گفت : عدم آگاهی کافی مردم از چگونگی دریافت خدمات الکترونیکی عامل درآمد کم این دفاتر است که باید با برنامه ریزی مناسب نسبت به اطلاع رسانی درخصوص خدماتی که بصورت الکترونیکی ارائه میشود و نحوه ارائه آن گام برداشت تا مردم از مزایای آن آگاه و از آن برای انجام کارهای روزمره بهره ببرند.
در ادامه مهندس شهمرادی افزود: با توجه به برنامه تحول پنج ساله شرکت مخابرات ایران بعنوان "ره نگاشت" ، خروجی برنامه ره نگاشت بعداز 5 سال را تبدیل شرکت مخابرات ایران به یک شرکت تمام IPو IT برشمرد وافزود: متصدیان ارائه خدمات الکترونیکی بعنوان پرچمداران ICT میبایست در راستای تحقق این هدف تلاش نمایند. مدیرمخابرات منطقه گلستان با تاکید براینکه قلب برنامه ره نگاشت ، مشتریان میباشند گفت: انتظارات مشتریان میبایست از طریق دفاتر به ما منعکس شود تا بتوانیم با تمام تلاش آنها راتامین نماییم و با توجه به ظرفیتهای خوب استان و پتانسیلهای بالای کاری ، شاخص های ارتباطی را ارتقاء ببخشیم.
این همایش که به منظور آشنایی کارکنان و مدیران دفاتر پیشخوان دولت و ictهای روستایی با خدمات همراه اول برگزار شده بود آقایان علی عرب مدیر ارتباطات سیار و شعبان امیرخانلو مدیر تجاری به تشریح برنامه های مخابرات منطقه گلستان درخصوص خدمت رسانی به مشتریان در بخش تلفن همراه پرداخته وخدمات و سرویسهای قابل ارائه به مشتریان را معرفی نمودند.
همچنین در ادامه این همایش آقای کرامت عضو هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت با اشاره به مشکلات پیش روی دفاتر پیشخوان افزود:دفاترپیشخوانبه عنوان نوک پیکان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی نقش مهمی را ایفا می کنند.،در همین راستا کارگروه  دفاتر پیشخوان دولت نیز ضمن اینکه برنامه های مهمی در جهت توسعه خدمات دستگاه ها در دفاتر پیشخوان دارد ، انتقال خدمات از بستر سنتی به زیرساخت الکترونیک نیز از تدابیر و تصمیمات کارگروه باشد تا در آینده شاهد رشد و شکوفایی خانواده بزرگ دفاتر پیشخوان استان باشیم.

درپایان همایش به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهداء گردید.
لازم به ذکر است این همایش بزودی برای مدیران و کارکنان دفاتر پیشخوان دولت و ict های روستایی شرق استان نیز برگزار خواهد شد.

 

 

تماس با ما

آدرس:استان گلستان - شهرستان گرگان - خیابان شهدا - بین لاله سوم و پنجم -مجتمع آپادانا - طبقه دوم| کدپستی:45737-49136 | تلفکس : 32252541-017