هدف از تشکیل کمیته های تخصصی و مشورتی در انجمن صنفی دفاتر پیشخوان گلستان

هدف از تشکیل شورای مشورتی درانجمن صنفی برقراری اتصال جدی بین حوزه اجرا یی انجمن و مدیران دفاتر واستفاده از خرد جمعی همکاران است.

که یکی از مهمترین اهداف انجمن صنفی دفاتر پیشخوان می باشد. 

برخی دیگر از  ضرورت‌های تشکیل این شورا: ایجاد وحدت رویه مدیران دفاتر جهت دستیابی به اهداف و مأموریت‌های انجمن صنفی، کمک به ارتقاء فعالیت‌های جاری انجمن، گسترش تعامل و ارتباط مؤثر انجمن صنفی ودفاتر استان‌ با یکدیگر به منظور تبادل اطلاعات، همفکری و هم‌اندیشی مؤثر از طریق برگزاری جلسات هم‌اندیشی ماهانه جهت اتخاذ تصمیمات مطلوب در راستای بهبود عملکرد دفاتر از جمله ضرورت‌های تشکیل شورای مشورتی است.

روند تشکیل کمیته های مشورتی انجمن بدین منوال خواهد بود : پس از عضو گیری و تعیین سمت در کمیته های مختلف همکاران ما به عنوان بازوان مشورتی انجمن با توجه به تخصص های موجود با انجمن همکاری خواهد نمود و با ارائه راهکارهای مختلف توسط این عزیزان پس از بحث و تبادل و بررسی نقاط ضعف و قوت مطالب ارائه شده نتیجه گیری و انجمن با انتخاب بهترین پیشنهاد و راهکار که به نفع تمام دفاتر استان خواهد بود و در قبال پیشنهاد سازنده و رو به رشد که مسائل و مشکلات دفاتر پیشخوان را تسهیل می نماید استقبال نموده و همکاری لازم را خواهد داشت.

انشااله در سایه همدلی و همبستگی صنفی نسبت به پویایی  و در نتیجه بهره وری بیشتر گام برداریم.

((روابط عمومی انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان گلستان))

تماس با ما

آدرس:استان گلستان - شهرستان گرگان - خیابان شهدا - بین لاله سوم و پنجم -مجتمع آپادانا - طبقه دوم| کدپستی:45737-49136 | تلفکس : 32252541-017