نسخه جدید برنامه ثبت آگهی مفقودی از طریق درگاه ارائه خدمات کانون کشوری

      

نسخه جدید برنامه  ثبت آگهی مفقودی از طریق درگاه ارائه خدمات کانون کشوری به نشانی epishkhan.ir  قابل دسترس کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت در سراسر کشور می باشد.

از آنجا که مدارک مفقودی مانند (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه، گواهینامه، سند خودرو، کارت دانشجویی، کارت پایان خدمت، برگ سبز خودرو و ...) می تواند مورد سوء استفاده هایی از قبیل (انداختن مدارک در صحنه جرم، خرید و فروش، وصول چک با کارت ملی، خرید و فروش سیم کارت و مزاحمت به نام فرد دارنده سیم کارت و...) قرار گیرد، افرادی که مدارک خود را مفقود نموده اند، می توانند با هدف پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه سراسری از طریق سامانه مذکور اقدام نمایند.

جهت ارائه این خدمت به سامانه www.epishkhan.ir مراجعه و بر روی منو ثبت آگهی مفقودی کلیک فرمائید.

 

 

هزینه ثبت آگهی 25000 تومان می باشد که از مبلغ فوق 10000 تومان بعنوان کارمزد به دفتر تعلق می گیرد.(دفاتر می توانند با یک هزینه نسبت به اعلام مفقودی دو مدرک در یک آگهی اقدام کنند)

آگهی حداکثر طی 2 روز در روزنامه چاپ و یک نسخه بصورت رایگان ارسال می گردد.

دفاتر مشارکت کننده در طرح فوق، علاوه بر دریافت کارمزد ذکر شده، مشمول موارد زیر نیز می گردند.

بابت ثبت هر 150 آگهی مفقودی در سامانه مذکور، بدون قرعه کشی یک ربع سکه بهار آزادی به دفتر ثبت کننده به عنوان هدیه تعلق می گیرد.

همچنین هر 80 آگهی مفقودی یک امتیاز محسوب و در قرعه کشی دریافت هدایای زیر شرکت داده می شوند.

هدایای قرعه کشی

3   عدد نیم سکه بهار آزادی

3   عدد ربع سکه بهار آزادی

3   سفر 3 روزه کیش به همراه یک نفر

3   سفر 3 روزه مشهد به همراه یک نفر

3   دستگاه تبلت سامسونگ 4G

شایان ذکر است قرعه کشی با حضور دفاتر مشمول و اعلان وقت قبلی صورت می پذیرد.

تماس با ما

آدرس:استان گلستان - شهرستان گرگان - خیابان شهدا - بین لاله سوم و پنجم -مجتمع آپادانا - طبقه دوم| کدپستی:45737-49136 | تلفکس : 32252541-017