سوم دیماه روز ملی ثبت احوال گرامیباد

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت متن پیام جناب آقای کمالی   به شرح زیر است: 
مقام معظم رهبری (مدظله العالی):" اتقان اسناد هویتی ایرانیان بسیار با اهمیت است"
سوم دی ماه سال 1297 اولین سند هویتی در کشورمان تنظیم گردید که این مهم با صدور اولین سند و شناسنامه در استان گلستان آغاز شد که خود آغازگر راهی جهت هویت بخشی و خدمات دهی مطلوبتر به ملت شریف ایران و رویکردی جدید در زندگی آنان بود.
اداره ثبت احوال از جمله ادارات خدمات رسان است که رئیس و کارکنان آن و دفاتر خدمات پیشخوان دولت  مرتبط با این حوزه با دقت در راستای انجام وظایف  محوله خدمت می کنند و اجرای طرحهایی چون صدور شناسنامه مکانیزه ، صدور کارت ملی هوشمند، ثبت مهاجرت و آرشیو الکترونیکی اسناد سجلی در راستای تحقق نظام جامع شناسائی ایرانیان را برعهده دارند.
خدمات ارزشمند این نهاد در بحث انتخابات، الکترونیکی کردن آرشیو اسناد هویتی برهمگان آشکار است و با توجه به اینکه شناسنامه و سایر کارت‌های صادرشده از سوی ثبت احوال یک سند هویتی است ، کارکنان این اداره باید با تکریم ارباب رجوع در صدور آن همواره دقت لازم را داشته باشند.
با گرامیداشت و تبریک روز ثبت احوال بر پاسداران مرزهای هویتی و تابعیتی ، از تمامی تلاشگران خدوم و خستگی ناپذیر عرصه ثبت احوال استان گلستان، مدیران محترم پیشخوان دولت تقدیر و تشکر نموده و سلامتی و توفیق الهی برای آنان از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم.

تماس با ما

آدرس:استان گلستان - شهرستان گرگان - خیابان شهدا - بین لاله سوم و پنجم -مجتمع آپادانا - طبقه دوم| کدپستی:45737-49136 | تلفکس : 32252541-017