عید سعید فطر مبارک

 

پیام تبریک مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت عیدسعیدفطر

« اعضای هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت » با صدور پیامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی ، «هیات مدیره انجمن  »  با صدور پیامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفتند.

متن پیام به شرح زیراست:

عید فطر جشن بزرگ بندگان مخلصی است که با تقوی و پرهیزکاری در ماه پر برکت رمضان به جهاد با نفس خود پرداخته و روح و جان خود را در چشمه بی‌پایان معرفت الهی مصفا ساختند.

عید سعید فطر، عید اخلاص و بندگی است و مسلمانان این عید بزرگ را جشن می‌گیرند. به راستی چه حیف که این ماه پر برکت و ماه ضیافت الهی به پایان رسید و چه نیک که عید بزرگ مسلمانان و عید بندگی خدا فرا رسید.

خداوند منان را شاکریم که توفیق حضور در این ضیافت الهی را نصیب ما کرد و امیدوارم که تمامی مسلمانان از حسنات و فیوضات عظیم ماه مبارک رمضان کمال بهره را برده باشند و برکت و معنویت این ماه بر زندگی آنان جاری و ساری باشد.

از خداوند رحمان، قبولی روزه داری‌ها و شب زنده داری‌های مومنان را طلب می‌کنیم و امیدواریم همه ما پیروان راستین امیرالمومنین علی(ع) باشیم که در این ماه عزیز و در شب قدر به رستگاری رسید.

فرا رسیدن عید سعید فطر به عنوان عید توفیق بندگی و تهذیب نفس و دستیابی به مقام متقین را به همه مردم مومن و خداجوی بویژه  خانواده بزرگ دفاتر پیشخوان کشور،  واستان گلستان  تبریک عرض نموده و قبولی طاعات و عبادات آنان در ماه مبارک رمضان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

تماس با ما

آدرس:استان گلستان - شهرستان گرگان - خیابان شهدا - بین لاله سوم و پنجم -مجتمع آپادانا - طبقه دوم| کدپستی:45737-49136 | تلفکس : 32252541-017